Čtení

Benefiční video s Jardou Duškem a Vláďou Vytáskem

Benefice J- Dušek

Přátelé, kdo mne dobře zná, tak ví, že už spoustu let pracuji pro Národní radu osob se zdravotním postižením. Právě teď ještě více cítím potřebu dělat něco užitečného a taky něco, co přinese nám všem radost a rozjasní naše myšlenky.

Po dohodě s naším panem předsedou Václav Krása jsem začala připravovat benefiční povídání Jardy Duška a Vladimíra Vytáska. Za týden totiž s nimi měla proběhnout reálná benefice, kterou jsme nyní z pochopitelných důvodů odložili. Povídání se právě technicky upravuje a velký dík patří Radim Dlesk , který natáčení a úpravu dělá naprosto nezištně, na úkor svého spánku a volna.

A o čem ten rozhovor bude? O jarním znovuzrození nás všech. Nebude to o virech ani o nemocích, bude to o zdraví. A dál se nechme překvapit.

Premiéru plánujeme na youtube na první jarní den – pátek 20. 3. ve 20:00 hodin, pokud se záznam do té doby stihne technicky upravit. Sledujte prosím FB Národní rady osob se zdravotním postižením a ten můj. Všechno ještě upřesníme.

Po celou dobu vysílání bude na obrazovkách titulek s číslem sbírkového účtu Národní rady osob se zdravotním postižením ČR. Budeme rádi, pokud aspoň symbolickou částkou přispějete, protože lidé se zdravotním postižením budou naši pomoc potřebovat v příštích měsících ještě více.

Vaše Radka