Čtení

Bylinkové tvoření v Pardubicích – změna místa konání

Bylinkový čtvrtek

Bylinkový čtvrtekJiž druhým rokem se 1x měsíčně scházíme na přednáškách a bylinkovém tvoření v Kočičí kavárně v Pardubicích, kde nám maximálně vycházeli vstříc. Protože jsme se do místního salónku již nevešli a nechceme odmítat další zájemce, od 1. března se přesouváme do větších, ale velmi útulných a příjemných prostor KAFE Mrázek v Pardubicích.

Čeká Vás zde milý personál a velmi příznivé ceny, je možné si objednat menší občerstvení či večeři. Navíc nejsme jako doposud vázáni zavírací dobou, takže můžeme posedět i mnohem déle než do 19 hodin. Věříme proto, že se Vám v nových prostorách bude líbit stejně jako nám a že nám zachováte přízeň.

Nejbližší Zelený čtvrtek se koná již příští týden – 1. března a bude na aktuální téma – jarní detoxikace pomocí bylin, podpora vylučovacího systému.

Máte se na co těšit: čekají Vás ochutnávky čajů (pokud už něco vyraší, tak i jarních bylin) a navíc si vyrobíte vlastní rostlinný aspirin!

Účast na našich akcích avizovali paní Jolana Šopovová – autorka knížky „Pokojovky pro zdraví a na talíři“ a oblíbený host a známý zahradník František Hlubocký.

Nadále platí, že je třeba se hlásit předem na náš e-mail či telefon. Více informací o akci naleznete níže a v příloze. Hlásit se můžete na další naše akce, které stále přibývají do kalendáře.

Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme Vám hodně zdraví a vitality nejen do předjarních dnů!