Čtení

Duše K s Vláďou Vytáskem

Dušek Vytásek

Dušek VytásekJsme moc rádi, že se o nás při setkání s Jaroslavem Duškem v Divadle Kampa několikrát pochvalně zmínil náš nejmilejší spolupracovník, lektor, bylinkář a přírodní šaman Vláďa Vytásek.

Celé představení Duše K mělo pro nás mělo zvláštní kouzlo, v přeplněném divadle byla přes srpnové vedro nádherná nálada a atmosféra. Videozáznam z představení k dnešnímu dni shlédlo 61 000 diváků, to už je slušně velké město! 🙂 Po zveřejnění videa nám chodí mnoho proseb diváků, abychom jim domluvili konzultaci zdravotního stavu s Vláďou Vytáskem. Vláďa však momentálně dokončuje svou knižní prvotinu a je opravdu hodně zaneprázdněn. Proto individuální konzultace poskytuje pouze účastníkům svých bylinkových kurzů. Na nabídku aktuálních jednodenních i vícedenních kurzů můžete nahlédnout přímo na našich stránkách zde.

A pro Ty, co neměli možnost zúčastnit se představení, přikládáme avizované video z Divadla Kampa. Naleznete jej na našem Youtube kanálu Zelená louka spolu s dalšími zajímavými videi. Opravdu stojí za shlédnutí.