Čtení

Jak to bude s termíny našich akcí

Milí účastníci našich kurzů a příznivci léčivých bylin!
Určitě si kladete otázku, jak to bude s nejbližšími akcemi:

Pokud jste si zakoupili vstupenky na benefiční představení Putovní DUŠE K, zůstávají v platnosti. Pro naši benefici máme již domluven náhradní termín, a to pátek 29. května 2020. Speciálně u této akce prosíme o trpělivost a pochopení: v každém případě ani koruna nepřijde nazmar, peníze, které jste zaplatili, jsou určeny na dobročinné účely – na podporu lidí s těžkým zdravotním postižením. Proto prosím vyčkejte a nekontaktujte pořadatele – Východočeské divadlo ani Národní radu osob se zdravotním postižením ČR kvůli vracení vstupného.

Akce Červený stan – jarní znovuzrození ženy se přesouvá na nový termín. Tento termín právě konzultujeme se všemi přihlášenými účastnicemi a pak jej zveřejníme na webu.

Pravidelné kurzy Rok s bylinkami a Astro-rok s bylinkami se pozastavují do konce března. V tuto chvíli se to týká pouze skupiny C, která se měla sejít 19. března. S účastníky se spojíme e-mailem a buď se sejdeme v náhradních termínech, nebo podle aktuálního dění budeme hledat přijatelnou alternativu (výlety do přírody apod.)

Přátelé, o zaplacené peníze u našich akcí nepřijdete – pro všechny potenciálně zrušené akce budeme hledat nový termín. Pokud by Vám nevyhovoval, budeme se individuálně domlouvat na vracení peněz. Prosím, mějte trpělivost. Určitě chápete, že ve stejné situaci jako my jsou dnes všechny kulturní, vzdělávací a jiné organizace v naší zemi a ta situace je pro nás pro všechny nová.

Pokud byste měli chuť na nějaké domácí sebevzdělávání, můžete si zakoupit náš bylinkový videokurzhttps://nasezelenalouka.cz/…/video-bylinky-od-korene-k-plo…/ . Trvá hodinku a naučíte se zde zásady sběru a zpracování bylinek.

Spoustu videí naleznete na našem youtube kanále Zelená louka .
Momentálně pro Vás připravujeme další videokurzy, na kterých budeme spolupracovat s profesionály, takže jejich technická kvalita bude výrazně vyšší.

A pokud byste se v tuto chvíli chtěli s námi více propojit virtuálně, najdete nás v nové FB skupině Zelená louka. V tomto virtuálním bylinkovém kruhu společně sdílíme pozitivní bylinkové a jiné příspěvky a hezky se to šíří. Za dva dny od založení je vás už 200 členů.

Prosíme, sledujte kvůli novým informacím naše webové stránky, e-mail, případně Facebook.

Příroda pro nás zůstává otevřená i přes všechno stávající dění, proto využijte její léčivou sílu, užijte si jarního sluníčka a pohledu na barevnou krásu prvních květů.

Těšíme se na společná virtuální i živá setkávání s vámi, poznávání a tvoření.

Radka a Pavel Svatošovi