Léčivý víkend v Květu života – svátek bylinkářů s hostem Jardou Duškem

3800 

Oslavte s námi setkání bylinkářů na energeticky silném místě v lesích přírodní rezervace u řeky Oslavy.

datum Datum konání

14.10.2022

Místo Místo

Vysočina – Třebíčsko

Není volné místo. Využijte formulář pro náhradníky.

Není volné místo. Využijte formulář pro náhradníky.

Magická bylinková zahrada na Kuksu„Poznejte léčivou sílu bylinek na energeticky silném místě v lesích přírodní rezervace“

Léčivý víkend v Květu života – svátek bylinkářů s hostem Jardou Duškem

Oslavte s námi setkání bylinkářů na energeticky silném místě v lesích přírodní rezervace u řeky Oslavy.

Těšit se můžete na Vláďu Vytáska,  Radku Svatošovou, Svitlanu Hradilovou a Petra Hradila, Dášu Frankovou, Petra Zemana a další hosty.

Večerní program pro nás zajistí Jaroslav Dušek, kterého bude doprovázet zpěvák a improvizátor Patrik Kee.

Čeká nás také vystoupení slovenského zpěváka Svetlana.

Náš kurz se bude konat v unikátní kruhové stavbě, která září čistou jinovou energií. Stavba je vybudována v posvátné geometrii a během seminářů zde dochází k urychlení léčebných procesů v mnoha rovinách. Po celý víkend nás čekají přednášky, workshopy a vycházky do okolní přírody. Podrobné informace o programu a místě konání obdrží přihlášení účastníci nejpozději dva týdny před konáním akce.

Ubytování a stravování:

Ubytováni budeme na kvalitně a energeticky vyladěných pokojích se sociálním zařízením přímo v léčivých prostorách centra Kalimeta (www.KALIMETA.cz) V ceně ubytování je veganská, s láskou připravovaná, vysokovibrační plná penze. Po celý den bude k dispozici čaj, káva, voda a něco na zub. Cena za celodenní stravování, pitný režim a noc je cca 1990 Kč. 

Kdy ?

pátek 14. října 2022 od 18 hodin – neděle 16. října do 16 hodin

Kde ?

Vysočina – Třebíčsko

 

Informace ke kurzů Bylinkové školy Zelená louka

Praktické informace

Počet účastníků na akcích je omezen, aby byl zajištěn dostatečný prostor pro individuální konzultace a dotazy účastníků. Přihlášky jsou platné až po úhradě platby za kurz, v pořadí podle termínu úhrady jsou také účastníkům rezervována místa a případné ubytování.

Pokud se účastník nemůže zúčastnit akce, na níž je přihlášen, může:

 • zajistit za sebe náhradníka
 • vybrat si jiný kurz bylinkové školy Zelená louka ve srovnatelné nebo vyšší ceně a tento kurz absolvovat nejpozději do 12 kalendářních měsíců

Pokud účastník ani jednu z výše uvedených možností nevyužije a zruší svou účast 15 a méně kalendářních dnů do počátku akce, má pořadatel právo účtovat stornopoplatek ve výši 100% ceny akce. V případě, že se účastník nemůže zúčastnit kurzu z doložitelných závažných zdravotních nebo rodinných důvodů, může pořadatele požádat o prominutí stornopoplatku.

V rámci kurzů mohou být pořizovány fotografie, které budou použity při propagaci dalších akcí.

Na kurz už není jediné volné místo? NEVADÍ!

Čas od času některý z účastníků odřekne svojí účast a místo se nám uvolní. Pokud se tak stane, a my budeme mít Váš kontakt z níže uvedeného formuláře a oslovíme Vás s nabídkou pro náhradníka.  🙂

  Odesláním formuláře potvrzuji to, že jsem si přečetl a souhlasím s podmínkami Ochrany osobních údajů

  Formulář pro náhradníky

  Jak uplatnit slevu 10 % při nákupu kurzu

  Pro uplatnění slevy zadejte na stránce “Pokladna” do pole slevový kupón heslo:

  minus10

  10
  SLEVA

  %

  Uvedenou slevu poskytujeme:

  • při účasti na druhé a každé další celodenní a vícedenní akci v daném roce
  • studentům do 26 let
  • osobám se ZTP a ZTP/P
  • seniorům nad 70 let
  • manželským a partnerským párům
  • klientům zdravotní pojišťovny 211

  Poznámka:
  Slevy se nesčítají a nevztahují se na videokurzy, na cyklus Rok s bylinkami a na kurzy připravované ve spolupráci s jinými organizátory.

  Pokud si nejste jisti, zda máte nárok na slevu, neváhejte se nás zeptat. 🙂

  Děti do 15 let v doprovodu platících účastníků mají vstup na akce zdarma. Těší nás, když se o bylinky a přírodu zajímají.

  Radka Svatošová - lektorka

  lektorka

  Radka Svatošová

  Věnuje se bylinkářství v kontextu původních slovanských a keltských tradic a tématům soběstačnosti. Zabývá se využíváním našich místních bylin v léčitelství, v kuchyni a v kosmetice. Od roku 2017 připravuje pravidelná povídání o bylinkách pro Český rozhlas a své texty publikuje v časopise Regenerace a dalších médiích.

  V roce 2023 vydala u nakladatelství Eminent knihu Domácí soběstačnost. Jejím inspirátorem a blízkým spolupracovníkem je známý moravský bylinkář Vláďa Vytásek. Je zakladatelkou a lektorkou bylinkové školy Zelená louka.

  Vláďa Vytásek - lektor

  lektor kurzů

  Vláďa Vytásek

  Vladimír Vytásek bylinkaří od roku 1984 a od roku 2000 pořádá přednášky a kurzy o léčivých bylinách. Spolupracovník, přítel a následovník známých českých bylinářů Pavla Váni a J. A. Zentricha.

  Píše řadu let o bylinách do časopisu Regenerace, svými radami přispívá do rozhlasových a televizních pořadů, vystupuje v pořadech Jaroslava Duška.  Napsal dosud dvě knihy o bylinkách: Můj bylinkový svět, Moje domácí bylinková klasika a chystá vydání knihy třetí. Své žáky učí praktickému poznávání a použití bylin a zároveň je vede k lásce ke všemu živému.