Čtení

Letní dovolená s bylinkami

Letní dovolená s bylinkami

Letní dovolená s bylinkamiVánoce jsou za námi, přichází nejstudenější měsíc v roce, tak se možná podobně jako my začínáte těšit na teplé letní dny a plánujete program letních prázdnin. Můžete pro inspiraci nahlédnout na naše akce.

Naší letošní novinkou jsou letní dovolené a víkendy s bylinkami. Protože budeme v opravdu krásných lokalitách, můžete sebou vzít i děti, partnery a další členy rodiny, kteří si mohou udělat samostatný program a zaplatí si samozřejmě jen ubytování. Ubytovací kapacity máme letos dostatečné velké.

Oblíbený víkend v Markvarticích s návštěvou botanické zahrady se přesouvá již na 12. – 13. května, abychom stihli jarní prodej sazenic bylinek a mohli si v klidu a za symbolickou cenu dokoupit vše, co potřebujeme.

Nejdelší letošní akcí bude letní bylinková škola v přírodě v Neratově u Bartošovic v termínu 21. – 27. července. Vystřídá se zde spousta témat, několik lektorů, po celý týden s námi bude Vláďa Vytásek, takže budete mít dost času se na všechno zeptat, tvořit z bylin a hlavně se toulat po okolních nádherných loukách nebo si jen tak sednout v místním slavném kostele se skleněnou střechou.

A pomyslný zlatý hřeb nás čeká 24. – 26. srpna – třídenní pobyt s Vláďou Vytáskem v kraji žítkovských bohyní. Ubytováni budeme v krásném penzionu přímo v Žítkové a budeme nejen poslouchat výklad, ale také se procházet v okolní nádherné přírodě plné unikátních léčivek. A čeká nás navíc vzácný host, který o bohyních ví nejvíce.