Čtení

Zveme vás na Jardu Duška, aneb zase (kulturně) žijeme

Putovní dušek

Po včerejšku se nám opět rozvolnila opatření a tento okamžik jsme nedočkavě vyhlíželi už od jara. Neztratili jsme ani vteřinu a zajistili jsme konečně nový termín benefičního představení Putovní Duše K, na které jste si už možná zakoupili nebo chtěli zakoupit vstupenky. Děkujeme vám tedy za vaši trpělivost a s radostí avizujeme nový termín:

Je to úterý 30. června od 18 hodin ve Východočeském divadle v Pardubicích.

Vaše zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, nemusíte si je měnit. Prostě jen přijďte a užijte si představení. 🙂

Jak víte, hosty Jardy Duška budou naši milí spolupracovníci a přátelé – bylinkář Vláďa Vytásek a Lýdie Gabrhelová z rodu žítkovských bohyní, takže se máte na co těšit. Hudbou a zpěvem představení doprovázejí Gajdoši z Kopanic. Představení bylo vyprodané, ale několik málo vstupenek se prý vrátilo. Informace by měla být v krátké době zveřejněna i na prodejním webu divadla. Odkaz na tento web je zde. Pokud byste si vstupenky nestihli zakoupit přes web, zkuste mi napsat. Nějaké vstupenky mám stranou a můžu vám je předat na některé z našich akcí. Výtěžek této benefice je celý – do poslední koruny – určen lidem se zdravotním postižením.

Přátelé, v červnu se bude konat i několik krásných akcí v přírodě, na které vás srdečně zveme:

Ženy, přijďte prožít tuto sobotu – 6. června, v bezpečném ženském kruhu Červeného stanu. Čeká nás povídání a sdílení na téma ženské cykličnosti. Naladíme se na fázi, která se pomalu začíná dostávat do popředí, na archetyp Matky v nás – na naši tvořivou sílu, péči, plodnost, hojnost. Propojíme se s naší vnitřní ženou, se svou silou spočívající v plynutí a jemnosti. Projdeme rituálem spojení s Matkou Zemí a s blížící se silou Slunovratu. Čeká nás vše, co dělá ženy ženami – přijímající sdílení, prožitek rituálu, tanec duše, léčivá hudba, bylinkové tvoření, krášlení hennou, opečování se, společná podpora a krása ženy v její jedinečnosti. Můžete si udělat i hezký mámodcerovský den. Uvolnila se nám zde totiž 4 místa.

O týden později se můžete připravit na letní Slunovrat s Vláďou Vytáskem a Dragelem na víkendu v krásné přírodě Žďárských vrchů. Zveme Vás na Energii rostlin a letního Slunovratu.

Do třetice vás zveme na jednodenní kurz v přetrvávající energii Slunovratu s Radkou a Pavlem Svatošovými – Léčba lesem. Sejdeme se v neděli 28. června v Cholticích (mezi Pardubicemi a Prahou) a zbývá posledních několik míst.

Děkuji za Vaši přízeň a a těším se na další setkávání, sdílení a společné poznávání

Radka Svatošová