Čtení

Domácí soběstačnost – pozvánka na křtiny nové knížky Radky Svatošové

Domácí soběstačnost – pozvánka na křtiny nové knížky Radky Svatošové

 

Domácí soběstačnost – pozvánka na křtiny nové knížky Radky SvatošovéRáda bych se s vámi podělila o radost – 29. června 2023 vyšla moje dlouho připravovaná knížka Domácí soběstačnost. Objednat si ji můžete přímo na stránkách nakladatelství Eminent a v obchodní síti. Výhodou objednávky přímo od nakladatelství pro vás je, že při objednání tří a více knih dostanete každou třetí z nich zdarma. Můžete si tedy zároveň objednat třeba knížku Vládi Vytáska, která ještě chybí ve vaší knihovničce.

Kdo si psaní a vydávání knížek vyzkoušel, má možná podobné pocity já. Podobá se to zrození děťátka. Tohle období je provázené spoustou nejistot a pochybností. Zatím mou knížku viděla vlastně jen paní korektorka, která dělala nutné úpravy. Napsala mi ke knížce tento dovětek: „Už dlouho jsem neměla v ruce tak po všech stránkách pěknou a užitečnou knížku, jako je ta Vaše.“ Doufám tedy, že knížka bude prospěšná i pro ty z vás, kdo si ji zakoupíte.
Knížku krásnými obrázky doplnila kamarádka a účastnice našich kurzů Dominika Koubková.

Ráda bych vydání knížky oslavila spolu s vámi – našimi přáteli a členy naší velké bylinkové rodiny. První termín přivítání knížky na svět bude v sobotu 8. července od 16 hodin na zahradě chalupy U pramene kousek od Králík – viz přiložená pozvánka. Knížka zde bude k mání za zvýhodněnou cenu, běžně stojí 349 Kč.
Kromě Svetlana, Vládi Vytáska a Honzy Kroči jsem pozvala ještě další zajímavé hosty, tak věřím, že se máte na co těšit.

Pokud to máte na Kralicko daleko nebo se vám nehodí termín, můžete přijet do Pardubic, kde knížku společně přivítáme v pátek 1. září od 17 hodin na zahradě centra Křižovatka. Pozvánku zašlu během prázdnin.

Přeji vám hodně prázdninového odpočinku a volného času – třeba i na čtení a vlastní tvoření.

Radka Svatošová
Zelená louka
bylinková škola