lektor kurzů

Vláďa Vytásek

Vladimír Vytásek bylinkaří od roku 1984 a od roku 2000 pořádá přednášky a kurzy o léčivých bylinách. Spolupracovník, přítel a následovník známých českých bylinářů Pavla Váni a J. A. Zentricha.

Píše řadu let o bylinách do časopisu Regenerace, svými radami přispívá do rozhlasových a televizních pořadů, vystupuje v pořadech Jaroslava Duška.  Napsal dosud tři knihy o bylinkách: Můj bylinkový svět, Moje domácí bylinková klasika a Moje léčivé rostliny na zahradě a kolem plotu.  Ve volném čase intenzívně pracuje na vydání knih dalších a věnuje se své zahrádce a skleníku se subtropickými rostlinami.

Své žáky učí praktickému poznávání a použití bylin a zároveň je vede k lásce ke všemu živému.

Kurzy Vládi Vytáska

Bylinky a magie kraje žítkovských bohyní

3600 
Unikátní třídenní akce s moravským bylinkářem Vláďou Vytáskem a Radkou a Pavlem Svatošovými zaměřená na praktické poznávání léčivých rostlin v nádherné přírodě Bílých Karpat, na místní tradice a magii.

Bylinky z Krakonošovy zahrádky

3600 
Bylinkové poznávání a tvoření v barevné krkonošské přírodě v čase babího léta. Zveme vás na oblíbený kurz Vládi Vytáska a Radky Svatošové:

Dovolená s vůní horských bylinek

5600 
Po celou dobu pobytu se vám budou věnovat známý moravský bylinkář Vladimír Vytásek, bylinkářka Radka Svatošová a naši hosté.

Magická bylinková zahrada na Kuksu

3600 
Bylinkové poznávání a tvoření v pohádkových zahradách na Kuksu a okolní přírodě. Zveme vás na oblíbený kurz Vládi Vytáska a Radky Svatošové:

Bylinkové jaro v Českém ráji s Vláďou Vytáskem

3600 
Seznamte se s bylinkami pěstovanými na zahradě i na balkoně! Vyjděte do přírody a poznejte bylinky i tam!