Videopřednáška s meditací: Bylinky magické, silové a sílu dávající

190 

Poznejte energii rostlin, naučte se s ní pracovat a nalezněte vlastní rostlinu síly

Poznejte energii rostlin, naučte se s ní pracovat a nalezněte vlastní rostlinu síly

Poslechněte si profesionální videozáznam unikátní přednášky Radky a Pavla Svatošových o silových a magických rostlinách, které se vyskytují na vzácných místech nebo naopak provázejí lidi na každém kroku. Jsou to rostliny známé a využívané šamany a léčiteli i rostliny téměř utajené a neznámé. V naší přednášce se dozvíte více o 21 silových a magických rostlinách, s kterými máme osobní zkušenost. Můžeme je nejen užívat vnitřně, ale třeba i ve formě mastí, vykuřovadel a nebo pobývat v jejich blízkosti, v jejich energii. Každý z nás může si může nalézt vlastní svou silovou rostlinu, která jej bude provázet. Na závěr si prožijete krátkou meditaci na propojení s říší rostlin. Délka přednášky: 1:20 hod.

Proč si objednat právě videopřednášku? Záznam budete mít neustále k dispozici a máte možnost se k němu podle potřeby vrátit a konkrétní informace si připomenout. Pokud budete potřebovat něco upřesnit, můžete se na nás kdykoliv obrátit. Ušetříte čas za cestování a finance, které byste vynaložili při osobní účasti na akci.

Těšíme se na vás i na našich dalších bylinkových kurzech a akcích, které naleznete na našem webu.

Informace ke kurzů Bylinkové školy Zelená louka

Praktické informace

Počet účastníků na akcích je omezen, aby byl zajištěn dostatečný prostor pro individuální konzultace a dotazy účastníků. Přihlášky jsou platné až po úhradě platby za kurz, v pořadí podle termínu úhrady jsou také účastníkům rezervována místa a případné ubytování.

Pokud se účastník nemůže zúčastnit akce, na níž je přihlášen, může:

 • zajistit za sebe náhradníka
 • vybrat si jiný kurz bylinkové školy Zelená louka ve srovnatelné nebo vyšší ceně a tento kurz absolvovat nejpozději do 12 kalendářních měsíců

Pokud účastník ani jednu z výše uvedených možností nevyužije a zruší svou účast 15 a méně kalendářních dnů do počátku akce, má pořadatel právo účtovat stornopoplatek ve výši 100% ceny akce. V případě, že se účastník nemůže zúčastnit kurzu z doložitelných závažných zdravotních nebo rodinných důvodů, může pořadatele požádat o prominutí stornopoplatku.

V rámci kurzů mohou být pořizovány fotografie, které budou použity při propagaci dalších akcí.

Na kurz už není jediné volné místo? NEVADÍ!

Čas od času některý z účastníků odřekne svojí účast a místo se nám uvolní. Pokud se tak stane, a my budeme mít Váš kontakt z níže uvedeného formuláře a oslovíme Vás s nabídkou pro náhradníka.  🙂

  Odesláním formuláře potvrzuji to, že jsem si přečetl a souhlasím s podmínkami Ochrany osobních údajů

  Formulář pro náhradníky

  Jak uplatnit slevu 10 % při nákupu kurzu

  Pro uplatnění slevy zadejte na stránce “Pokladna” do pole slevový kupón heslo:

  minus10

  10
  SLEVA

  %

  Uvedenou slevu poskytujeme:

  • při účasti na druhé a každé další celodenní a vícedenní akci v daném roce
  • studentům do 26 let
  • osobám se ZTP a ZTP/P
  • seniorům nad 70 let
  • manželským a partnerským párům
  • klientům zdravotní pojišťovny 211

  Poznámka:
  Slevy se nesčítají a nevztahují se na videokurzy, na cyklus Rok s bylinkami a na kurzy připravované ve spolupráci s jinými organizátory.

  Pokud si nejste jisti, zda máte nárok na slevu, neváhejte se nás zeptat. 🙂

  Děti do 15 let v doprovodu platících účastníků mají vstup na akce zdarma. Těší nás, když se o bylinky a přírodu zajímají.