Články, Čtení

Proč je naše louka už je jen zelená?

Příběh naší zelené louky

Protože od svátku Tří králů nás najdete na nové doméně www.zelenalouka.cz . Nadále se k nám dostanete i přes adresu www.bylinkovaskola.cz a přes původní adresu www.nasezelenalouka.cz . Můj osobní web je stále na adrese radkasvatosova.cz .

A protože jsem pro vás chtěli vytvořit stránky nejen rychlejší, ale také uživatelsky a vzhledově ještě příjemnější, máme zcela novou podobu webu a grafiky. Je za námi (hlavně za naším webmasterem Michalem Pekařem) spousta práce, ale přesto nám něco mohlo uniknout. Prosím, projděte a proklikejte náš web, abyste nám pomohli vychytat případné nedorazy. Napište nám také své připomínky a názory. Budeme za to moc vděční.

Určitě víte, že kompletní a stále aktuální nabídku všech akcí najdete na našem webu. Brzy zde přibydou ještě společné výlety a pobyty s Honzou Kročou na zajímavá a silová místa a podzimní tradiční víkend Bylinky a magie kraje žítkovských bohyní. Těšit a hlásit se (prozatím přes mail) můžete na jarní kurzy Tajemství mohelenské stepi (20. dubna), Mikulov a Rosa Coeli (11. – 12. května), Bájná hora Blaník a experimentální zahrada pod Blaníkem (19. května).

P.S. Spolu s novým webem máme i nový mail skola@zelenalouka.cz . Pokud nám napíšete na mail původní, zpráva k nám dorazí také.

Vaše Radka