Videopřednáška s meditací: Bylinky magické, silové a sílu dávající

190 
Poznejte energii rostlin, naučte se s ní pracovat a nalezněte vlastní rostlinu síly

Videokurz – Jedlé a léčivé květiny v naší zahrádce

390 
Víte, že Vaše zahrádka může být nejen okrasná, ale zároveň jedlá a léčivá? Spousta známých i méně známých květin se dá využívat v kuchyni a domácí lékárničce. Stačí je jen znát a umět je pěstovat.

Videokurz – Bylinky od jara do zimy

890 
Jaké běžně dostupné bylinky můžeme sbírat po celý rok a jak je poznáme? Jak si pomocí bylinek posílit zdraví a pročistit tělo?

Videokurz – Zimní bylinky v kuchyni i domácí lékárničce

290 
Jaké běžně dostupné rostliny, větvičky, houby a další přírodniny můžeme po celou zimu sbírat a jak je poznáme? Jak nahradíme zeleninu a získáme vitamíny ze zimních bylinek? Jaké přírodní léky najdeme v naší kuchyni?

Videokurz – Bylinky v domácí kosmetice

290 
Jste právě doma a nechce se vám na nákup? Máte i doma chuť o sebe pečovat a trochu se hýčkat? Nemusíte nikam chodit, v domácí kosmetice si bohatě vystačíte s tím, co najdete doma v kuchyni.

Videokurz – Podzimní bylinky v kuchyni a domácí lékárničce

290 
Jaké běžně dostupné bylinky můžeme na podzim sbírat a jak je poznáme? Jak si pomocí podzimních bylinek posílit zdraví a pročistit tělo?

Videokurz – Letní bylinky v kuchyni a domácí lékárničce

290 
Jaké běžně dostupné bylinky můžeme po celé léto sbírat a jak je poznáme? Jak si pomocí letních bylinek posílit zdraví a pročistit tělo? Jak si vyrobit květovou limonádu, bylinkové víno a léčivý olej?

Videokurz – Jarní bylinky v kuchyni a domácí lékárničce

290 
Jaké běžně dostupné bylinky můžeme na jaře sbírat a jak je poznáme? Jak si pomocí jarních bylinek posílit zdraví a pročistit tělo? Jak si vyrobit vlastní bylinkový čaj, mast, či tinkturu?

Videokurz – Od kořenů k plodům, aneb bylinkaření v kostce

490 
Máte rádi léčivé bylinky, ale nevíte si s nimi rady? Rádi byste se bylinky naučili sbírat a zpracovávat? Nemáte možnost absolvovat dlouhé kurzy?