Bylinky a magická místa Znojemska

3600 

Energie léčivých rostlin a silových míst Znojemska – to jsou témata našeho víkendu s Radkou a Pavlem Svatošovými, Janem Kročou a Radomírem Němcem

datum Datum konání

20.10.2023

Místo Místo

Hnanice u Znojma

Není volné místo. Využijte formulář pro náhradníky.

Není volné místo. Využijte formulář pro náhradníky.

Energie léčivých rostlinZveme vás k poznávání bylinek, silových rostlin a míst Znojemska

Bylinky a magická místa Znojemska

Energie léčivých rostlin a silových míst Znojemska – to jsou témata našeho víkendu s Radkou a Pavlem Svatošovými, Janem Kročou a Radomírem Němcem

Vydejte se s s námi v čase blížícího se dne Návy – keltského Samhainu do kraje tajemných míst, vinic a vzácných teplomilných rostlin – na Znojemsko.

Čekají nás návštěvy  silových míst a vycházky do okolních vrchů, poznávání  léčivých a silových rostlin a botanická exkurze s Radkem Němcem.

To vše v doprovodu bylinkářky Radky Svatošové, historika a mystika a průvodce Honzy Kroči. Chybět nebude ochutnávka místních vín.

V ceně je zahrnuto kurzovné, vstupné a veškerý materiál, individuální konzultace s lektory, voda a ochutnávky vín a bylinných sirupů, sladká tečka. :-)

Podrobné informace o programu a místě konání obdrží přihlášení účastníci nejpozději dva týdny před konáním akce.

V ceně je zahrnuto kurzovné, vstupné a veškerý materiál, individuální konzultace s lektory, voda a ochutnávky vín a bylinných sirupů, sladká tečka. :-)

Ubytování a stravování:

Máme rezervováno ubytování včetně stravy za dostupnou cenu přímo v malebné vesničce Hnanice.  K dispozici pro ubytované i neubytované účastníky je plná penze.

Ubytování a strava nejsou v ceně kurzu. Ubytování v ceně 765 Kč/noc uhradíte předem, stravování pak na místě.

Akce se můžete zúčastnit i bez ubytování  – prosíme o nahlášení této informace při objednávání kurzu. . 

Kdy ?

pátek 20. října 2023 od 18 hodin – neděle 22. října do 15 hodin

Kde ?

Hnanice u Znojma

 

Informace ke kurzů Bylinkové školy Zelená louka

Praktické informace

Počet účastníků na akcích je omezen, aby byl zajištěn dostatečný prostor pro individuální konzultace a dotazy účastníků. Přihlášky jsou platné až po úhradě platby za kurz, v pořadí podle termínu úhrady jsou také účastníkům rezervována místa a případné ubytování.

Pokud se účastník nemůže zúčastnit akce, na níž je přihlášen, může:

 • zajistit za sebe náhradníka
 • vybrat si jiný kurz bylinkové školy Zelená louka ve srovnatelné nebo vyšší ceně a tento kurz absolvovat nejpozději do 12 kalendářních měsíců

Pokud účastník ani jednu z výše uvedených možností nevyužije a zruší svou účast 15 a méně kalendářních dnů do počátku akce, má pořadatel právo účtovat stornopoplatek ve výši 100% ceny akce. V případě, že se účastník nemůže zúčastnit kurzu z doložitelných závažných zdravotních nebo rodinných důvodů, může pořadatele požádat o prominutí stornopoplatku.

V rámci kurzů mohou být pořizovány fotografie, které budou použity při propagaci dalších akcí.

Na kurz už není jediné volné místo? NEVADÍ!

Čas od času některý z účastníků odřekne svojí účast a místo se nám uvolní. Pokud se tak stane, a my budeme mít Váš kontakt z níže uvedeného formuláře a oslovíme Vás s nabídkou pro náhradníka.  🙂

  Odesláním formuláře potvrzuji to, že jsem si přečetl a souhlasím s podmínkami Ochrany osobních údajů

  Formulář pro náhradníky

  Jak uplatnit slevu 10 % při nákupu kurzu

  Pro uplatnění slevy zadejte na stránce “Pokladna” do pole slevový kupón heslo:

  minus10

  10
  SLEVA

  %

  Uvedenou slevu poskytujeme:

  • při účasti na druhé a každé další celodenní a vícedenní akci v daném roce
  • studentům do 26 let
  • osobám se ZTP a ZTP/P
  • seniorům nad 70 let
  • manželským a partnerským párům
  • klientům zdravotní pojišťovny 211

  Poznámka:
  Slevy se nesčítají a nevztahují se na videokurzy, na cyklus Rok s bylinkami a na kurzy připravované ve spolupráci s jinými organizátory.

  Pokud si nejste jisti, zda máte nárok na slevu, neváhejte se nás zeptat. 🙂

  Děti do 15 let v doprovodu platících účastníků mají vstup na akce zdarma. Těší nás, když se o bylinky a přírodu zajímají.

  Radka Svatošová - lektorka

  Radka Svatošová
  lektorka

  Radka Svatošová

  Věnuje se bylinkářství v kontextu původních slovanských a keltských tradic a tématům soběstačnosti. Zabývá se využíváním našich místních bylin v léčitelství, v kuchyni a v kosmetice. Od roku 2017 připravuje pravidelná povídání o bylinkách pro Český rozhlas a své texty publikuje v časopise Regenerace a dalších médiích.

  V roce 2023 vydala u nakladatelství Eminent knihu Domácí soběstačnost. Jejím inspirátorem a blízkým spolupracovníkem je známý moravský bylinkář Vláďa Vytásek. Je zakladatelkou a lektorkou bylinkové školy Zelená louka.

  Lektor Jan Kroča

  Jan Korča
  lektor

  Jan Kroča

  Působí jako průvodce českou i evropskou krajinou a energetickými místy ČR pro jednotlivce i skupiny, včetně těch firemních. Provází poutníky i turisty, zájemce o energie míst a mystiku, ale třeba i korporátní skupiny střízlivého zaměření. Je držitelem Českého národní průkazu průvodce I. stupně. Je spoluautorem projektu  TerapieKrajinou.cz.