Víkend s jógou a vůní bylinek

2800 

Hledáte cesty, jak podpořit své zdraví? Chcete si užít odpočinek v krásné přírodě, protáhnout tělo a naučit se základy bylinkaření? Zveme Vás na pohodový víkend s lektorkami Ivonou Chaloupkovou a Radkou Svatošovou.

datum Datum konání

7.8.2020

Místo Místo

Dolní Hedeč

Není volné místo. Využijte formulář pro náhradníky.

Není volné místo. Využijte formulář pro náhradníky.

Víkend s jógouZveme Vás na pohodový víkend s lektorkami Ivonou Chaloupkovou a Radkou Svatošovou:

Víkend s jógou a vůní bylinek

Hledáte cesty, jak podpořit své zdraví? Chcete si užít odpočinek v krásné přírodě, protáhnout tělo a naučit se základy bylinkaření?

Zážitky, pohyb, povídání, tvoření, relaxaci i vynikající kuchyni založenou na regionálních a bio surovinách – to vše naleznete na našem oblíbeném víkendu, který pořádáme v útulném eko-penzionu v krásné přírodě Kralického Sněžníku.  Naším hostem bude MUDr. Zbyněk Mlčoch, populární tvůrce největšího bylinkového webu bylinkyprovsechny.cz , který má pro vás připraveno povídání o bylinkách vhodných pro ženy.

 • dopolední cvičení jógy vhodné i pro začátečníky
 • domácí bylinková lékárnička; využití bylinek v kuchyni
 • zpracovávání kořenů, listů, květů a plodů bylinek
 • voňavé bylinkové tvoření
  ochutnávky domácích čajů a sirupů
 • vycházky do přírody
 • povídání, zajímaví hosté

Ubytováni budeme na útulných pokojích a apartmánech se soc. zařízením.  U penzionu je k dispozici vyhřívaný bazén se slanou vodou.

V ceně je zahrnuto: program, skripta a veškerý materiál na tvoření, individuální konzultace s lektory, pitný režim a sladká tečka :-).
V ceně není zahrnuto: ubytování  a stravování. Účastníci si mohou zvolit polopenzi, plné penzi i vegetariánskou stravu převážně z místních a  bio surovin. Cena za ubytování pro dospělou osobu je 500 Kč/noc, plná penze 350 Kč/den.

Objednat kurz
OBSAH KURZU

pátek 7. srpna 2020 od 19 hod.  neděle  9. srpna do 15 hod. 

Chalupa U pramene,
Dolní Hedeč

 

Informace ke kurzů Bylinkové školy Zelená louka

Praktické informace

Počet účastníků na akcích je omezen, aby byl zajištěn dostatečný prostor pro individuální konzultace a dotazy účastníků. Přihlášky jsou platné až po úhradě platby za kurz, v pořadí podle termínu úhrady jsou také účastníkům rezervována místa a případné ubytování.

Pokud se účastník nemůže zúčastnit akce, na níž je přihlášen, může:

 • zajistit za sebe náhradníka
 • vybrat si jiný kurz bylinkové školy Zelená louka ve srovnatelné nebo vyšší ceně a tento kurz absolvovat nejpozději do 12 kalendářních měsíců

Pokud účastník ani jednu z výše uvedených možností nevyužije a zruší svou účast 15 a méně kalendářních dnů do počátku akce, má pořadatel právo účtovat stornopoplatek ve výši 100% ceny akce. V případě, že se účastník nemůže zúčastnit kurzu z doložitelných závažných zdravotních nebo rodinných důvodů, může pořadatele požádat o prominutí stornopoplatku.

V rámci kurzů mohou být pořizovány fotografie, které budou použity při propagaci dalších akcí.

Na kurz už není jediné volné místo? NEVADÍ!

Čas od času některý z účastníků odřekne svojí účast a místo se nám uvolní. Pokud se tak stane, a my budeme mít Váš kontakt z níže uvedeného formuláře a oslovíme Vás s nabídkou pro náhradníka.  🙂

  Odesláním formuláře potvrzuji to, že jsem si přečetl a souhlasím s podmínkami Ochrany osobních údajů

  Formulář pro náhradníky

  Jak uplatnit slevu 10 % při nákupu kurzu

  Pro uplatnění slevy zadejte na stránce “Pokladna” do pole slevový kupón heslo:

  minus10

  10
  SLEVA

  %

  Uvedenou slevu poskytujeme:

  • při účasti na druhé a každé další celodenní a vícedenní akci v daném roce
  • studentům do 26 let
  • osobám se ZTP a ZTP/P
  • seniorům nad 70 let
  • manželským a partnerským párům
  • klientům zdravotní pojišťovny 211

  Poznámka:
  Slevy se nesčítají a nevztahují se na videokurzy, na cyklus Rok s bylinkami a na kurzy připravované ve spolupráci s jinými organizátory.

  Pokud si nejste jisti, zda máte nárok na slevu, neváhejte se nás zeptat. 🙂

  Děti do 15 let v doprovodu platících účastníků mají vstup na akce zdarma. Těší nás, když se o bylinky a přírodu zajímají.

  Radka Svatošová - lektorka

  lektorka

  Radka Svatošová

  Věnuje se bylinkářství v kontextu původních slovanských a keltských tradic a tématům soběstačnosti. Zabývá se využíváním našich místních bylin v léčitelství, v kuchyni a v kosmetice. Od roku 2017 připravuje pravidelná povídání o bylinkách pro Český rozhlas a své texty publikuje v časopise Regenerace a dalších médiích.

  V roce 2023 vydala u nakladatelství Eminent knihu Domácí soběstačnost. Jejím inspirátorem a blízkým spolupracovníkem je známý moravský bylinkář Vláďa Vytásek. Je zakladatelkou a lektorkou bylinkové školy Zelená louka.

  Lektorka Iva Chaloupková

  lektorka

  Iva Chaloupková

  Ivona Chaloupková je vzděláním a původní profesí doktorka práv. Sama na sobě si vyzkoušela, že cesta ke zlepšení zdraví vede přes tři pilíře: jsou to psychika, pohyb a strava. V posledních dvaceti letech se proto věnuje józe, zdravé výživě vycházející z makrobiotiky a regresní terapii a získané zkušenosti předává dál účastníkům svých kurzů.