Léčba lesem

1200 

Jsou všude kolem nás, vnímáme je jako samozřejmost… A přitom s námi komunikují, živí nás, léčí nás… Pojďte sdílet svůj vnitřní svět s duší stromů. Naladíme se na stromy, jejich život i léčivé síly z toho pramenící.

datum Datum konání

20.6.2020

Místo Místo

Choltice

Není volné místo. Využijte formulář pro náhradníky.

Není volné místo. Využijte formulář pro náhradníky.

Léčba lesemJak si bez zbytečné chemie udržet a posílit zdraví? Jak si vyrobit vlastní bylinkový čaj, mast, tinkturu či sirup?

Léčba lesem

Jsou všude kolem nás, vnímáme je jako samozřejmost… A přitom s námi komunikují, živí nás, léčí nás… Pojďte sdílet svůj vnitřní svět s duší stromů. Naladíme se na stromy, jejich život i léčivé síly z toho pramenící.

Načerpejte energii a vědomosti od nádherných prastarých stromů Choltické obory. Přímo v přírodě budeme se budeme seznamovat s léčivou silou stromů. Dozvíme se, jak stromy vnímali naši dávní předci, seznámíme se s jedlými a léčivými lesními stromy, bylinkami a houbami. Vašimi průvodci celým dnem budou Radka a Pavel Svatošovi.

Sejdeme se v 10:00 hod. u zastřešené terasy restaurace Zámek Choltice, Náměstí Sv. Trojice 1, Choltice (Pardubický kraj).

V ceně kurzu je veškerý materiál, pitný režim a drobné občerstvení. Vegetariánský oběd a útulné posezení máme zajištěno v zámecké restauraci.

neděle 28. června 2020

od 10 do 18 hodin

Choltická obora, Choltice

 

Informace ke kurzů Bylinkové školy Zelená louka

Praktické informace

Počet účastníků na akcích je omezen, aby byl zajištěn dostatečný prostor pro individuální konzultace a dotazy účastníků. Přihlášky jsou platné až po úhradě platby za kurz, v pořadí podle termínu úhrady jsou také účastníkům rezervována místa a případné ubytování.

Pokud se účastník nemůže zúčastnit akce, na níž je přihlášen, může:

 • zajistit za sebe náhradníka
 • vybrat si jiný kurz bylinkové školy Zelená louka ve srovnatelné nebo vyšší ceně a tento kurz absolvovat nejpozději do 12 kalendářních měsíců

Pokud účastník ani jednu z výše uvedených možností nevyužije a zruší svou účast 15 a méně kalendářních dnů do počátku akce, má pořadatel právo účtovat stornopoplatek ve výši 100% ceny akce. V případě, že se účastník nemůže zúčastnit kurzu z doložitelných závažných zdravotních nebo rodinných důvodů, může pořadatele požádat o prominutí stornopoplatku.

V rámci kurzů mohou být pořizovány fotografie, které budou použity při propagaci dalších akcí.

Na kurz už není jediné volné místo? NEVADÍ!

Čas od času některý z účastníků odřekne svojí účast a místo se nám uvolní. Pokud se tak stane, a my budeme mít Váš kontakt z níže uvedeného formuláře a oslovíme Vás s nabídkou pro náhradníka.  🙂

  Odesláním formuláře potvrzuji to, že jsem si přečetl a souhlasím s podmínkami Ochrany osobních údajů

  Formulář pro náhradníky

  Jak uplatnit slevu 10 % při nákupu kurzu

  Pro uplatnění slevy zadejte na stránce “Pokladna” do pole slevový kupón heslo:

  minus10

  10
  SLEVA

  %

  Uvedenou slevu poskytujeme:

  • při účasti na druhé a každé další celodenní a vícedenní akci v daném roce
  • studentům do 26 let
  • osobám se ZTP a ZTP/P
  • seniorům nad 70 let
  • manželským a partnerským párům
  • klientům zdravotní pojišťovny 211

  Poznámka:
  Slevy se nesčítají a nevztahují se na videokurzy, na cyklus Rok s bylinkami a na kurzy připravované ve spolupráci s jinými organizátory.

  Pokud si nejste jisti, zda máte nárok na slevu, neváhejte se nás zeptat. 🙂

  Děti do 15 let v doprovodu platících účastníků mají vstup na akce zdarma. Těší nás, když se o bylinky a přírodu zajímají.

  Radka Svatošová - lektorka

  lektorka

  Radka Svatošová

  Věnuje se bylinkářství v kontextu původních slovanských a keltských tradic a tématům soběstačnosti. Zabývá se využíváním našich místních bylin v léčitelství, v kuchyni a v kosmetice. Od roku 2017 připravuje pravidelná povídání o bylinkách pro Český rozhlas a své texty publikuje v časopise Regenerace a dalších médiích.

  V roce 2023 vydala u nakladatelství Eminent knihu Domácí soběstačnost. Jejím inspirátorem a blízkým spolupracovníkem je známý moravský bylinkář Vláďa Vytásek. Je zakladatelkou a lektorkou bylinkové školy Zelená louka.