Červený stan – jarní znovuzrození

1600 

Milé ženy, tento seminář jste si vyžádaly samy. Patří mezi naše nejoblíbenější. Zveme Vás na setkání s Bárou Zárubovou a Radkou Svatošovou

datum Datum konání

9.2.2022

Místo Místo

Pardubice

Není volné místo. Využijte formulář pro náhradníky.

Není volné místo. Využijte formulář pro náhradníky.

Červený stanMilé ženy, tento seminář jste si vyžádaly samy. Patří mezi naše nejoblíbenější. Zveme Vás na setkání s Bárou Zárubovou a Radkou Svatošovou

Červený stan – jarní znovuzrození

Ponoření se do naší ženské energie, krásy a sebelásky. Pojďme společně spočinout, hýčkat se a tvořit v ženském kruhu.

Co nás čeká:

Budeme si povídat velmi citlivě a zajímavě o ženských tématech a rituálech. Seznámíme se a prohloubíme naše propojení s cykličností.  Jaro je období vzrůstající energie a nových začátků. Budeme mít čas a klid naladit se na sebe a uvědomit si, čemu bychom chtěly tuto rodící se energii věnovat. Dozvíme se, jak podpořit naši přirozenou krásu pomocí domácí kosmetiky a nějaký voňavý produkt si vyrobíme.

Po celý den se budeme hýčkat, odpočívat, smát se, povídat si velmi citlivě a zajímavě o ženských tématech a rituálech, krášlit se a tvořit drobné dárečky pro sebe samé nebo pro své blízké.

Akce je vhodná pro dívky a ženy všeho věku. Vaše dcery do 15 let mají vstup na akci zdarma.

Co sebou: Na místě si můžeme společně objednat oběd, případně si vezměte větší svačinu sebou. Od nás budete mít zajištěn pitný režim a pišingr. :-)  Potřebujete něco teplejšího pro případný pobyt venku, podložku na zem či deku.  Na sebe si vezměte pohodlné volnější oblečení, hodit se bude třeba dlouhá sukně.

Místo setkání bude upřesněno přihlášeným účastnicím.

Kdy ?

sobota 9. dubna 2022
od 10 do 18 hodin

Kde ?

Pardubice

 

Informace ke kurzů Bylinkové školy Zelená louka

Praktické informace

Počet účastníků na akcích je omezen, aby byl zajištěn dostatečný prostor pro individuální konzultace a dotazy účastníků. Přihlášky jsou platné až po úhradě platby za kurz, v pořadí podle termínu úhrady jsou také účastníkům rezervována místa a případné ubytování.

Pokud se účastník nemůže zúčastnit akce, na níž je přihlášen, může:

 • zajistit za sebe náhradníka
 • vybrat si jiný kurz bylinkové školy Zelená louka ve srovnatelné nebo vyšší ceně a tento kurz absolvovat nejpozději do 12 kalendářních měsíců

Pokud účastník ani jednu z výše uvedených možností nevyužije a zruší svou účast 15 a méně kalendářních dnů do počátku akce, má pořadatel právo účtovat stornopoplatek ve výši 100% ceny akce. V případě, že se účastník nemůže zúčastnit kurzu z doložitelných závažných zdravotních nebo rodinných důvodů, může pořadatele požádat o prominutí stornopoplatku.

V rámci kurzů mohou být pořizovány fotografie, které budou použity při propagaci dalších akcí.

Na kurz už není jediné volné místo? NEVADÍ!

Čas od času některý z účastníků odřekne svojí účast a místo se nám uvolní. Pokud se tak stane, a my budeme mít Váš kontakt z níže uvedeného formuláře a oslovíme Vás s nabídkou pro náhradníka.  🙂

  Odesláním formuláře potvrzuji to, že jsem si přečetl a souhlasím s podmínkami Ochrany osobních údajů

  Formulář pro náhradníky

  Jak uplatnit slevu 10 % při nákupu kurzu

  Pro uplatnění slevy zadejte na stránce “Pokladna” do pole slevový kupón heslo:

  minus10

  10
  SLEVA

  %

  Uvedenou slevu poskytujeme:

  • při účasti na druhé a každé další celodenní a vícedenní akci v daném roce
  • studentům do 26 let
  • osobám se ZTP a ZTP/P
  • seniorům nad 70 let
  • manželským a partnerským párům
  • klientům zdravotní pojišťovny 211

  Poznámka:
  Slevy se nesčítají a nevztahují se na videokurzy, na cyklus Rok s bylinkami a na kurzy připravované ve spolupráci s jinými organizátory.

  Pokud si nejste jisti, zda máte nárok na slevu, neváhejte se nás zeptat. 🙂

  Děti do 15 let v doprovodu platících účastníků mají vstup na akce zdarma. Těší nás, když se o bylinky a přírodu zajímají.

  Bára Zárubová - lektorka

  lektorka

  Bára Zárubová

  Průvodkyně ženskými kruhy, lektorka orientálního a spontánního tance, psycholožka a psychoterapeutka. Jejím posláním je tvořit pro ženy bezpečné prostředí, ve kterém se mohou vnímat, opečovat se, přijmout a vidět svou krásu a jedinečnost. Otevírá témata jako je cykličnost ženy, sebeláska a principy ženské polarity. Kruhy naplňuje sdílením, kreativitou a prožitkem. Její oporou je projekt Alchymie ženy Lucie Harnošové.

  Radka Svatošová - lektorka

  lektorka

  Radka Svatošová

  Věnuje se bylinkářství v kontextu původních slovanských a keltských tradic a tématům soběstačnosti. Zabývá se využíváním našich místních bylin v léčitelství, v kuchyni a v kosmetice. Od roku 2017 připravuje pravidelná povídání o bylinkách pro Český rozhlas a své texty publikuje v časopise Regenerace a dalších médiích.

  V roce 2023 vydala u nakladatelství Eminent knihu Domácí soběstačnost. Jejím inspirátorem a blízkým spolupracovníkem je známý moravský bylinkář Vláďa Vytásek. Je zakladatelkou a lektorkou bylinkové školy Zelená louka.